Obszar działania Komornika Sądowego Roberta Sienkiewicza



    Komornik Sądowy Robert Sienkiewicz jest właściwy do prowadzenia egzekucji w n/w miejscowościach.


    Gmina Grójec:
    Bikówek, Chudowola, Częstoniew A, Częstoniew B, Dębie, Duży Dół, Falencin, Grudzkowola, Gościeńczyce, Głuchów, Janówek, Kępina, Kobylin, Kociszew, Krobów, Kośmin, Lisówek, Las Lesznowolski, Lesznowola, Maciejowice, Marianów, Mieczysławówka, Mięsy, Mirowice, Pabierowice, Piekiełko, Podole, Skurów, Słomczyn, Szczęsna, Uleniec, Wola Krobowska, Wola Worowska, Worów, Wólka Turowska, Wysoczyn, Zakrzewska Wola, Zalesie, Załęcze, Żyrówek.

    Gmina Pniewy:
    Aleksandrów, Budki Petrykowskie, Ciechlin, Cychry, Czekaj, Daszew, Dąbrówka, Ginetówka, Huta Jeżewska, Jeziora, Jeziora Nowina, Jeziórka, Józefów, Jurki, Karolew, Kocerany, Kolonia Jurki, Konie, Kornelówka, Kruszew, Kruszewek, Michrów, Michrówek, Michrówka Stefów, Natalin, Nowina Przęsławice, Osieczek, Pniewy, Przęsławice, Przykory, Rosołów, Teodorówka, Tomaszówka, Wiatrowiec, Wilczoruda, Wilczoruda Parcela, Witalówka, Wola Grabska, Wola Pniewska, Wólka Załęska, Załęże.

    Gmina Chynów:
    Adamów, Adamów k/Pieczysk, Barcie k/Drwalewa, Barcie k/Rososzy, Budy Sułkowskie, Budziszyn, Budziszynek, Chynów, Dobiecin, Drwalew, Drwalewice, Duża Dąbrowa, Edwardów, Franciszków, Gaj Żelechowski, Gliczyn, Grabina, Grobice, Grobice Nowe, Henryków, Hipolitów, Jakubowizna, Janina, Janów, Jurandów, Kozłów, Krężel, Kukały, Lasopole, Ludwików, Machcin, Marianów, Martynów, Marynin, Mąkosin, Milanów, Ostrowiec, Pawłówka, Pieczyska, Piekut, Przyłom, Rososz, Rososzka, Sikuty, Staniszewice, Sułkowice, Watraszew, Wenszelówka, Widok, Wola Chynowska, Wola Kukulska, Wola Pieczyska, Wola Żyrowska, Wygodne, Zadębie, Zalesie k/Żelechowa, Zawady, Zbyszków, Żelazna, Żelechów, Żelechów Nowy, Żyrów.

    Gmina Błędów:
    Annopol, Bielany, Błędów, Błogosław, Bolesławiec Leśny, Borzęcin, Bronisławów, Cesinów Las, Czesławin, Dańków, Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Stara, Fabianów, Głudna, Golianki, Goliany, Gołosze, Huta Błędowska, Ignaców, Jadwigów, Jakubów, Julianów, Kacperówka, Katarzynów, Kazimierki, Lipie, Łaszczyn, Machnatka, Machnatka Parcela, Oleśnik, Pelinów, Potencjanów, Roztworów, Sakówka, Śmiechówek, Tomczyce, Trzylatków Duży, Trzylatków Mały, Trzylatków Parcela, Wilcześrednie, Wilhelmów, Wilkonice, Wilków I, Wilków II, Wólka Dańkowska, Wólka Gołoska, Wólka Kordybanowska, Zalesie, Załuski, Ziemięcin, Zofiówka.

    Gmina Belsk Duży:
    Aleksandrówka, Anielin, Bartodzieje, Belsk Duży, Belsk Mały, Bodzew, Boruty, Daszewice, Grotów, Jarochy, Julianów, Koziel, Kussy, Lewiczyn, Łęczeszyce, Maciejówka, Mała Wieś, Oczesały, Odrzywołek, Rębowola, Rosochów, Rożce, Sadków Duchowny, Sadków Kolonia, Sadków Szlachecki, Skowronki, Stara Wieś, Tartaczek, Widów, Wilczogóra, Wilczy Targ, Wola Łęczeszycka, Wólka Łęczeszycka, Zaborów, Zaborówek, Złota Góra.

    Gmina Jasieniec:
    Alfonsowo, Boglewice, Bronisławów, Czachów, Czersk, Dobra Wola, Franciszków, Gniejewice, Gołębiów, Gośniewice, Ignaców, Jasieniec, Justynówka, Koziegłowy, Kurczowa Wieś, Leźne, Łychów, Marynin, Michałówka, Miedzechów Nowy, Miedzechów Wieś, Olszany, Orzechowo, Osiny, Przydrożek, Ryszki, Rytomoczydła, Stefanków, Szymanów, Trzcianka, Turowice, Tworki, Warpensy, Wierzchowina, Wola Boglewska, Wola Łychowska, Zbrosza Duża.

    Gmina Warka:
    Biskupice Nowe, Biskupice Stare, Bończa, Borowe, Branków, Brzezinki, Budy Michałowskie, Budy Opożdzewskie, Dębnowola, Gąski, Gośniewice, Grażyna Nowa, Grzegorzewice, Gucin, Hornigi, Kalina, Kazimierków, Klonowa Wola, Konary, Krześniaków, Laski, Lechanice, Michalczew, Magierowa Wola, Michałów, Michałów Dolny, Michałów Górny, Murowanka, Niwy Ostrołęckie, Nowa Wieś, Opożdzew, Ostrołęka, Ostrówek, Palczew, Palczew Parcela, Piaseczno, Pilica, Podgórzyce, Prusy, Przylot, Stara Warka, Warka, Wichradz, Wola Palczewska, Wrociszew, Zastruże.

    Gmina Goszczyn:
    Bądków, Bądków kol., Długowola, Goszczyn, Jakubów, Józefów, Modrzewina, Nowa Długowola, Olszew, Romanów, Sielec.

    Gmina Mogielnica:
    Borowe, Brzostowiec, Dalboszek, Dąbrowa, Dębnowola, Dobiecin, Dylew, Dziarnów, Dziunin, Główczyn, Główczyn Towarzystwo, Górki, Gracjanów, Izabelin, Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Kaplin, Kozietuły, Kozietuły Nowe, Ługowice, Marysin, Michałowice, Miechowice, Mogielnica, Odcinki Dylewskie, Otaląż, Otalążka, Pawłowice, Pączew, Popowice, Stamirowice, Stryków, Ślepowola, Świdno, Tomczyce, Ulaski Gostomskie, Wężowiec, Wodziczna, Wólka Gostomska.

    Gmina Nowe Miasto nad Pilicą:
    Bełek, Bieliny, Borowina, Dąbrowa, Domaniewice, Gilówka, Godzimierz, Gostomia, Jankowice, Łęgonice, Łęgonice Nowe, Nowe Miasto, Pobiedna, Promnik, Prosna, Rokitnica,Rosocha, Rudki, Sacin, Sańbórz, Strzałki, Strzałki Nowe, Świdrygały, Waliska, Wał, Wierzchy, Wola Pobiedzińska, Wólka Ligenzowska, Wólka Magierowa, Zalesie, Żdzarki, Żdzary.

 
 
 

UWAGA

Zgodnie z otrzymanymi informacjami o osobie bądź osobach podszywających się pod komorników sądowych, informujemy iż tutejsza Kancelaria nie zamieszcza ogłoszeń na portalu "OLX.pl" ani innych portalach aukcyjnych/ogłoszeniowych. Obwieszczenia dostępne są na stronie www.licytacje.komornik.pl i stronie kancelarii www.komornik-grojec.pl. W przypadku powzięcia wiadomości o opisanych wyżej działaniach bądź innych czynach wyczerpujących znamiona przestępstwa należy niezwłocznie zawiadamiać organy ścigania.